Kurumsal

Ünal Kalıp ve İmalat San. firmamızın kökleri 80 li yılların sonlarında Yılmaz Ünal´ ın kurduğu şahış firmasıyla başlıyor.1990´lı yılların başlarında Limited Şirketi olarak faaliyetine devam ettirme
kararı alarak yeniden yapılanmıştır. Sektörde belli bi yer edindikten sonra 1990´lı ylların ortalarında ilk enjeksiyon yatırımı yapılmasıyla müşterilerin plastik baskı ihtiyaçlarını da karşılamaya başlamıştır.

Yıllar içerisinde plastik enjeksiyon yatırımları devam etmiş olup, makine parkuruna 2000´li yılların başlarında Pvc Ekstrüzyon katarak sektördeki çeşitliliğini arttırmış ve büyümeye devam etmiştir.

Müşterilerimizin talep ettiği ürünün , tasarımından üretimine , nihai alıcıya sunumuna kadarki tüm süreçleri yöneterek  anahtar teslimi hizmet vermekteyiz. Toplam kalite düşüncesini tüm birimlerine yaymış, üretim aşamalarının tamamın da kalite kontrol sistemini uygulayabilen Ünal Kalıp, bu sayede hatasız ve istenilen kalitede ürünler üreterek en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Tamamı bilgisayar kontrollü olan makine parkurumuz sayesinde müşterilerimizin isteklerine uygun, hassas ölçülerde ve yüksek kalitede ürün yapmaktayız. Tamamı profesyonel tasarım ve üretim ekibimizle teknik personel eğitime de önem veren Ünal Kalıp ve İmalat Sanayii mevcut makina parkına ilaveten artan talepler ve üretim miktarlarımız ile doğru orantılı olarak kapasitemizi genişletmek ve teknolojik ürünlerden daha fazla istifade etmek amacıyla birçok yeni makina yatırımı da yapmaktadır.

 

 

  • Ak San. Sitesi 2.Kısım A Blok No:156 Ümraniye / İSTANBUL
  • Tel: 0216 634 63 95 - Fax: 0216 634 17 51
  • info@unalkalip.com.tr
 
+90 216 634 63 95
BİLGİ ve DESTEK HATTI
Facebook Youtube Twitter